default avatar Hoşgeldin, Ziyaretçi: Aşağıdaki form ve bağlantıları kullanarak sitemize giriş/kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 Şifremi Unuttum?  Yardım  Üye Ol Tarih: 07.12.2016, Saat: 11:34

[-]
Önemli Bilgilendirmeler - Lütfen Dikkatle Okuyunuz:


Tablet Piri uygulamamız güncellenmiştir.
Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu

Yazar Konuyu Başlatan: Titanium - Görüntüleme - Okunma Okunma Sayısı: 118 - Yorum Toplam Yorumlar: 0
Konu Kalitesi: % 0
Yeni Yorum Gönder  Yeni Konu Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Titanium
Yeni Üye
*
Üye Grubu
user avatar
Durum: Çevrimdışı
Konu Sayısı: 77
Yorum Sayısı: 78
Üyelik Tarihi: 26.04.2015
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 0
2 Mesajına, 2 Teşekkür edildi.
Kişisel Bilgileri: v
Yorum: #1
Konu Tarihi: 10.11.2015 04:14
(Bu konu en son: 12.11.2015 Tarihinde, Saat: 04:18 düzenlenmiştir. Düzenleyen: paradox.)Ökse otugillerden, elma, armut, ıhlamur, kiraz, erik vb. ağaçların dalları üzerinde asalak olarak yaşayan, üzüme benzer yemiş veren, saplarından ökse çıkarılan bitki

Linki görebilmek için giriş yapmanız veya üye olmanız gerekir.

Elma, armut, ıhlamur, kiraz, erik ağaçları gibi çeşitli ağaçların dalları üzerinde asalak olarak yaşayan, üzüme benzeyen yemişler veren zararlı bir bitkidir.
Taçsız ikiçeleklilerin ökseotugiller Ökseotu familyasından olan bu bitkinin tohumları her destek üzerinde çimlenebilir. Üzerinde çimlendiği bu destek canlı bir ağaç dalı değilse he; men ölür. Canlı bir ağaçta tutunmuşsa, emici organ halini almış bir kök kümesi meydana getirerek, dala bağlanır. Böylece, emici organlarını üzerinde bulunduğu dalın odun dokusuna salarak ondan ham besisuyunu sağlar. Gelişip büyüyerek, kısa zamanda bol dallı, yeşil yapraklı bir bitki olur.
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla

Yeni Yorum Gönder  Yeni Konu Gönder 

Konu Bağlantı Araçları
Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu Konusunun Linki Direkt Link
Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu Konusunun HTML Kodu HTML Link
Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu Konusu BBCode Linki BBCode Link
Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Konu ile Alakalı Anahtar Kelimeler

Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu Rom, Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu Firmware, Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu Software, Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu Yazılım, Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu İnceleme, Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu Video, Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu Test, Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu Kutu İçeriği, Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu Karşılaştırma, Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu Tamir, Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu Servis, Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu Teknik Servis, Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu Yükleme, Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu Boot, Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu Recovery, Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu Mod, Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu Kernel, Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu Backup, Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu Restore, Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu Yedek, Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu Brick, Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu Unbrick, Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu Root, Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu Unroot, Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu 3G, Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu WiFi, Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu Wireless, Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu Ekran, Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu Dokunmatik, Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu Ters Dokunmatik, Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu Tablet, Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu Tool, Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu Custom, Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu Stock, Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu CWM, Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu Driver, Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu USB, Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu Kilit, Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu Desen, Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu Desen Kilidi, Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu Şifre, Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu Logo, Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu ADB, Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu Animation, Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu OTA, Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu Açılmıyor, Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu Touch, Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu Screen, Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu Yardım, Bir Çoğumuzun Görmediği Ökse Otu Güvenli Mod


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hızlı Menü: