default avatar Hoşgeldin, Ziyaretçi: Aşağıdaki form ve bağlantıları kullanarak sitemize giriş/kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 Şifremi Unuttum?  Yardım  Üye Ol Tarih: 09.12.2016, Saat: 18:25

[-]
Önemli Bilgilendirmeler - Lütfen Dikkatle Okuyunuz:


Tablet Piri uygulamamız güncellenmiştir.
HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom)

Yazar Konuyu Başlatan: dreamersx - Görüntüleme - Okunma Okunma Sayısı: 16195 - Yorum Toplam Yorumlar: 74
Konu Kalitesi: % 100
Yeni Yorum Gönder  Yeni Konu Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 3 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

dreamersx
Acemi - Meraklı
*
Üye Grubu
user avatar
Durum: Çevrimdışı
Konu Sayısı: 1
Yorum Sayısı: 32
Üyelik Tarihi: 30.04.2013
Rep Puanı: 3
Teşekkürler: 0
0 Mesajına, 0 Teşekkür edildi.
Kişisel Bilgileri: v
Yorum: #1
Konu Tarihi: 03.02.2014 13:55
(Bu konu en son: 18.04.2014 Tarihinde, Saat: 01:25 düzenlenmiştir. Düzenleyen: dreamersx.)Merhaba arkadaşlar,
Tabletimi "root" etmeye çalışırken "Brick" ettim. Sonra biraz uğraştıktan sonra hem tekrar resmi rom yüklemeyi hem de rootlamayı başardım. Rootlamak yada rom yüklemek istiyorsanız öncelikle driverlarını yüklemeniz gerekiyor. Driver yüklemek ve rom atmak için gerekli araçlar Linki görebilmek için giriş yapmanız veya üye olmanız gerekir.. Paylaştığım ROM resmi rom yüklü aynı marka model tabletten dump yoluyla elde edilmiş imajlardan derlenmiştir. Yani %99 Resmi'dir. Sorunsuz çalışmaktadır. Üzerinde oynanmış romlar daha sonra meraklılarına paylaşılacaktır.
Şimdilik elimizdeki malzemeyi nasıl kullanacağımıza bakalım.

Nihayet bu bölüm tamamlandı....Nasıl - Neydi

Linki görebilmek için giriş yapmanız veya üye olmanız gerekir.

My
Alıntı:HAYATIN TA KENDİSİNDEN ALINMIŞTIR
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
dreamersx
Acemi - Meraklı
*
Üye Grubu
user avatar
Durum: Çevrimdışı
Konu Sayısı: 1
Yorum Sayısı: 32
Üyelik Tarihi: 30.04.2013
Rep Puanı: 3
Teşekkürler: 0
0 Mesajına, 0 Teşekkür edildi.
Kişisel Bilgileri: v
Yorum: #2
Konu Tarihi: 03.02.2014 17:41
(Bu konu en son: 17.04.2014 Tarihinde, Saat: 23:01 düzenlenmiştir. Düzenleyen: dreamersx.)
Driver Kurulumu

1. Download linkindeki 01_PdaNetA4126.exe dosyası indirilip çift tıklanarak çalıştırılır.
[Resim: pn29.png]

2. "Next" ile devam edilir, I accept the agreement işaretlenir ve devam edilir.
[Resim: mi4c.png]

3. Bu aşamada kırmızı ile işaretli yer seçilir ve "OK" ile devam edilir.
[Resim: fhk4.png]

4. Bu ekrana gelindiğinde artık iş tabletinizde "USB Hata Ayıklama" modunu aktif hale getirip bilgisayara bağlamak.
[Resim: zynk.png]

5. Alacağınız uyarıyı "Always trust..." kutucuğunu işaretleyerek ve "Install" düğmesine basarak geçiniz. Bu işlem gerekli sürücülerin ilkini kuracaktır.
[Resim: m1ct.png]

6. Sürücü kurulumu tamamlandıktan sonra "Close" düğmesine bastığınızda diğer program kurulumu devam edecektir.
[Resim: yoyd.png]
[Resim: e8ya.png]

7. Kurulum tamamlanınca resimde görüldüğü gibi sadece "USB mode" seçili kalsın.
[Resim: ew5y.png]

"Finish"e basıp 1. aşamayı tamamlayınız.

2. Aşama: Program Kurulumu (Bu programı kurmadığımızda root yapmak için gerekli olan ADB sürücüleri yüklenmiyor, daha sonra isterseniz bu programı silebilirsiniz ancak tabletinizi yedeklemek, dosya atmak, hatta program kurmak için bile bu programı kullanabilirsiniz.)

1. Daha önce kurduğumuz PdaNet program çalışır durumda kalsın. Download linkindeki 01_Moborobo.exe dosyası indirilip çift tıklanarak çalıştırılır. Run diyerek devam edilir.
[Resim: d16u.png]

2. Eğer yetkilendirme ile ilgili bir uyarı çıkarsa Yes deyip devam edin.
[Resim: l6cb.png]

3. Kurulumun başlayabilmesi için "I agree with Moborobo...." kutucuğu işaretlenip "Next" ile yola devam edilmeli.
[Resim: 6qh0.png]

4. Kurulum başlar ve bitene kadar sabırla beklenir.
[Resim: zhxc.png]

5. Kurulum bitince "Launch Moborobo" kutucuğu işaretli olarak "Finish" denir.
[Resim: zgfu.png]

6. Program başladığında güncelleme kontrolü yapar. Dilerseniz bu güncellemeyi yapabilirsiniz (Download and Install), dilerseniz geçebilirsiniz (Skip this update).
[Resim: zvs.bmp]

7. Tabletinizin USB kablosunu bir çıkartıp takmakta fayda var çünkü bu program tabletinize bağlanmaya çalışırken ADB sürücülerini kuracaktır. Kurulum tamamlanınca da bağlantının gerçekleştiğini tabletinizin ismini ekranda gördüğünüzde anlarsınız. Programın kullanımı ile ilgili ayrıntılara girmeyeceğim. Biz bir sonraki aşamaya geçelim.
[Resim: hhky.png]

Rootlamak isteyenler ROOT, Rom atmak isteyenler ROM kısmından devam edebilirler.
__________________________________________________________________

=~=~= ROOT =~=~=

1. Tabletimiz çalışıyor, USB hata ayıklaması aktif, PdaNet yazılımı çalışıyor, Moborobo yazılımı çalışıyor ve tablet bilgisayar'a bağlı durumda 02_hlv_t1001w_root.rar arşivi içindeki dosyaları bir klasöre çıkartın.
[Resim: e05w.png]

2. Rootla.bat dosyasını yönetici olarak çalıştırın.
[Resim: 0qc3.png][Resim: sks6.png][Resim: 16ed.png]

3. Seçim ekranında 1 yazın ve Enter tuşuna basın.
[Resim: sa73.png]

4. Ekrandaki talimatları adım adım yerine getirin. "Could not find...ric" gibi bir uyarı alırsanız bu çok normal, endişelenmeyim. Bnu dışında içinde ric geçmeyen uyarılar bir teslik olduğunu gösterir. Baştan başlamak gerekebilir. Cihaz birkaç kez yeniden başlayacaktır. Eğer kendiliğinden başlamazsa siz elle tekrar başlatın. En son Enter tuşuna bastığınızda açılan pencere kendiliğinden kapanacaktır. Tabletinizi tekrar başlattığınızda uygulamalarınızın arasında "SuperSU" diye bir uygulama olduğunu göreceksiniz.
[Resim: d44b.png]

5. İşleminiz tamamdır. Dilerseniz "02_Root Checker App.apk" programı indirip tabletinize kurarak kontrolünüzü yapabilirsiniz.
[Resim: 5x4l.png]
_________________________________________________________________

=~=~= ROM =~=~=

Başlamadan: Eğer tabletiniz çalışmıyor ise, yani hatalı ROM yüklemesinden yada başka herhangi bir sebepten açılmıyor ise önce DİRİLTME bölümüne bakın.

1. Tabletimiz çalışıyor (PolyPad rom veya benzeri bir rom yüklemiş olabilirsiniz, yoksa zaten çalışıyor olsa neden rom atma ihtiyacınız olsun), USB hata ayıklaması aktif, Moborobo yazılımı çalışıyor, PdaNet çalışıyor ve tablet bilgisayar'a bağlı durumda 03_Rockchip_Batch_Tool_v1.7.rar arşivi içindeki dosyaları bir klasöre çıkartın.
[Resim: lglg.png]

2. RkBatchTool.exe dosyasını yönetici olarak çalıştırın.
[Resim: dd17.png]

3. Resimde görüldüğü şekilde "Connected Devices" kutucuklarından biri pembe ise tabletimiz "Download Modu" denilen modda dedğildir ve bu nedenle "Switch" düğmesine tıklanarak tablet uygun duruma getirilir.
[Resim: 78lb.png]

4. Tablet kapanır gibi olur ve ekranda hiç bir şey görünmez ancak tablet kapalı değildir. Açma kapama düğmesiyle oynamayın. Bu arada cihaz mod değiştirdiği için yeniden driver yüklemesi yapacaktır. Kısa bir süre sonra program penceresindeki pembe kutucuk yeşil olur.
[Resim: v2dy.png]

5. Şimdi sıra yeni ROM'u programa bağlamaya geldi. Program penceresinin ilk satırında "FW Path:" kutusunun sonundaki üç noktalı düğmeye bastığımızda dosya açma penceresi gelecektir. İndirdiğiniz 03_HLV-T1001W.img dosyasının yerini gösterin ve "Aç" diyerek devam edin.
Not: Eğer "zahmetli yol"dan gidecekseniz önce 03_PolyPad.img dosyasını yükleyin.
[Resim: dwx1.png]

6. Pencerede Firmware yüklemesinin tamamlandığını ve ROM bilgilerinin boş kutularda yazılı olduğun a dikkat edin.
[Resim: 9x62.png]

7. Artık sıra yeni ROM'u yüklemeye geldi. "Restore" düğmesine bastığımızda ortadaki yazı penceresinde bazı yazılar belirmeye ve akmaya başlayacaktır. Aşağıdaki yeşil kutumuz ise sarı olarak yanıp sönecektir.
[Resim: q12s.png]

8. Yazılar akmaya devam edecek ve kutu bir ara yeşil olac ak sonra tekrar sarı yanıp sönmeye devam edecektir.
[Resim: s2bw.png]

9. Yükleme başarılı olduğunda kutularda renk kalmayacak hepsi gri olacak ve ana pencerede yeşil bir satır belirecek. "Exit" diyerek programı kapatabilirsiniz.
[Resim: poy6.png]

10. Tabletinizi açtığınızda sağ alt köşede bir uyarı belirecektir. Dahili SD Kart ile ilgili bir uyarı, bu sorunu tam olarak halledemedim daha o nedenle bu uyarıya dokunduğumuzda "SD Kart biçimlendirilsin mi?" diye bir uyarı çıkacak. Kartınız zaten boş olduğu için bu uyarıya biçimlendir dediğinizde dahili SD kartınız formatlanacak.
[Resim: lkdo.jpg][Resim: 57a8.jpg]

11. Tabletiniz artık fabrika ayarlarına dönmüştür. Rootlama işlemi yapacaksanız ROOT bölümüne geri dönünüz.
[Resim: dy84.png]

Elbette bende sorunsuz çalışan bu adımlar sizlerde bazen sıkıntılar yaratabilir. Ben bu aşamaya gelene kadar epey bir tırmaladım. Bir kaç kez sil baştan yaptım. Bu nedenle aşağıya "DİRİLTME" diye bir bölüm ekliyorum. Bu bölümde benim şimdiye kadar yaşadığım sıkıntılarla beraber sizlerin ileteceği sıkıntıları ve umarım bulabilirsek çözümleri ile birlikte yer alacaklardır.

________________________________________________________________

=~ RECOVERY MODE/KURTARMA MODU ~=

Bazen cihazı bir silkelemek gerekebiliyor, yani fabrika ayarlarına geri döndürmek gerekiyor. ROM atmadan önce bunu bir denemek isteyenler aşağıdaki işlemleri yapabilirler:

" Ses + ile yandaki power tuşu kombinasyonu. İşlem sırasında şarj ışığını da takip edeceğimiz için öncelikle cihazınız tam şarjlı olsun yani ışık yeşil olsun çünkü cihaz kapanırken kırmızı ışık görünecek. Tam şarjlı olmaz ise zaten kırmızı olan ışığın değişim anını yakalayamazsınız, en azından ilk başlarda ama tekrar tekrar yaparsanız zamanlamayı ışık olmadan da tutturabiliyorsunuz. Neyse işimize bakalım. Sırası ile şu işlemleri yapın.

1. Tablet kapalı iken, Power ve ses + tuşlarını basılı tutuyoruz. Önce Hi-Level yazısı geliyor ve sonra android yazısı geliyor ve 1-2 sn içinde kapanıyor. Şarj rengi kırmızıya dönünce sadece powerdan elimizi çekiyoruz ve ses + tuşunu halen basılı tutmaya devam ediyoruz, bu süre 10-15 sn civarı.

2. Ses + basılı iken kırmızı ünlemli yerde yatan android robot çıkınca power düğmesine geri basıyor ve basılı tutyoruz (elimiz halen ses + basılı) powera basınca ses + dan elimizi çekip bir kere ses + tekrar basıyoruz. Ve power’dan elimizi çekiyoruz.

3. Recovery modu açılınca ses -/+ ile seçenekler arasında yukarı aşağı hareket edebilirsiniz. wipe/data factory reset’e gelince power tuşu ile seçiyoruz ve açılan sayfadan bir tek YES olan kısma yine ses -/+ tuşlarıyla geliyoruz ve power tuşuna basıyoruz. Kısa süren bir işlemden sonra cihaz kapanıyor ve power ile tekrar açıyoruz.

Fabrika ayarlarına dönmüş olma ihtimaliniz yüksektir. Eğer hala bir hareket yok ise cihazınızda yanınıza yeterice su ve benzeri içecek (isteyen anasonlu su yada şerbetçi otu suyu da olabilir) ve yanında yiyecek bişeyler alsın işimiz biraz uzun sürecek. Ha bu arada sabrınızı artıracak yada sizi sakinleştirecek bişeyler de yapın çünkü yeri gelecek varsa saçlarınız diken diken olacak. Bende olmadı, ben hepsini çok önceden döktüm kalanları da yoldum. Şimdi "DİRİLTME" bölümüne geçebiliriz.

Saygılarımla,

_________________________________________________________________

=~=~= DİRİLTME =~=~=

1. Diriltme yapabilmemiz için önce tabletimizin ölü olduğundan emin olmamız gerekiyor. Ben "derin uyku" demeyi tercih ediyorum. Herneyse durum tespiti için tabletimizin tüm tuşlarını tek tek ayrı ayrı ikili kombinasyonlar üçlü permutasyonlar şeklinde deneyerek değil sadece aşağıdaki işlemleri yapmanız yeterli.

- Power tuşuna 20 sn fazla basılı tutuyoruz. Bu, cihaz açıksa bile tamamen kapanmasını sağlar. Eğer cihaz download modu dediğimiz gizli uyku durumunda ise bu 20 sn sonunda kapanıp işlem yapabileceğimiz konuma gelecektir. Bir yöntem daha var ancak o cihazın arka kapağını açmayı gerektiriyor. Bu işleme burada girmeyeceğim çünkü riskli bir işlemdir. İsteyen olursa onu da ayrıca anlatırım.

- Şimdi durum tespiti için tabletinizi bilgisayarınıza bağlayacaksınız ama önce bilgisayarınızın denetim masasından "Aygıt Yöneticisi'ne" girmeniz gerekiyor. Aygıt yöneticisi penceresi önünüzde açık iken tableti USB kablosu ile bilgisayarınıza bağlayın ve pencereyi izleyin. Herhangi bir değişiklik oluyor mu yeni cihazlar görünüyor mu yada görünüp kayboluyor mu? Sarı ünlem işaretli bir "Bilinmeyen Aygıt" beliriyor mu? Yada "Taşınabilir Aygıt" olmadı "Android Aygıt" gibi herhangi bir algılama oluyor mu? Bu sorunun yanıtına göre devam etmemiz gerekiyor. Herhangi bir tepki alıyorsak cihaz derin uykuda yada gizli uykuda diyebiliriz. Olumlu düşünelim olumlu olsun. Biz aygıt yöneticisi penceresine geri dönelim. ... Aşağıdaki görüntüye benzer birşeyler görüyorsanız iyi, umut var. Emin olmak için yine 20 sn power tuşuna basılı tutuyoruz ve beliren bu aygıtın kaybolmasını sağlıyoruz ve elimizi power tuşundan çekiyoruz. Yaklaşık 5 sn sonra aynı yada benzer bir işaret yine belirecektir.
[Resim: rn6w.png]

yada

[Resim: 602h.png]

-Eğer hatalı yada uygun olmayan bir ROM yüklediyseniz ve tablet tuhaf sesler çıkartıyor, yada çizgi çizgi bir görüntü varsa, olmadı çok haif bir ışık varmış gibi de yokmuş gibi geliyorsa yine önce 20 sn power tuşuna basacağız ama Ses+ tuşuna basarken yapacağız bunu. Bir gözümüz de Aygıt yöneticisi penceresinde olsun. Aağıdaki gibi bir grüntü iyi birşeydir.
[Resim: t27m.png]

- Şimdi sıra ROM yüklemeye geldi. HiLevel ROM'umuzu yüklemeyi deneyelim. ROM yüklerken bir terslik olursa biraz daha zahmetli bir yol uygulayacağız. Önce PolyPad tabletine ait ROM'u yükleyeceğiz, ardından da HiLevel ROM'umuzu tekrar yükleyeceğiz. Yukarıdaki ROM böümünün 2. maddesinden itibaren yazılanları adım adım uygularsanız olumlu sonuç alırsınız.

- Eğer hiçbir tepki yok ise şimdi son çare olarak ya arka kapağı açıp by-pass yapacağız yada servise yollayacağız.

- Şimdilik benim deneyimlerim bunlarla sınırlı, ama sizlerin eklemek istediği bir şeyler varsa yada sormak istediğiniz, çözüm bulmak için elimden geleni yaparım, burada da paylaşmaya çalışırım.

Hoşçakalın aradaşlar.

My
Alıntı:HAYATIN TA KENDİSİNDEN ALINMIŞTIR
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
geyikomet
Yeni Üye
*
Üye Grubu
user avatar
Durum: Çevrimdışı
Konu Sayısı: 2
Yorum Sayısı: 11
Üyelik Tarihi: 13.12.2013
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 0
0 Mesajına, 0 Teşekkür edildi.
Kişisel Bilgileri: v
Yorum: #3
Konu Tarihi: 07.02.2014 20:10
Hocam benim tablette polypad romu var acaba program cihazi hilevel olarak gorurmu ?
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
highc
Yeni Üye
*
Üye Grubu
user avatar
Durum: Çevrimdışı
Konu Sayısı: 0
Yorum Sayısı: 2
Üyelik Tarihi: 05.02.2014
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 0
0 Mesajına, 0 Teşekkür edildi.
Kişisel Bilgileri: v
Yorum: #4
Konu Tarihi: 09.02.2014 22:27
hacım agac olduk tablete bi format atacagız beklioruz vesselam Gülümseme
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
dreamersx
Acemi - Meraklı
*
Üye Grubu
user avatar
Durum: Çevrimdışı
Konu Sayısı: 1
Yorum Sayısı: 32
Üyelik Tarihi: 30.04.2013
Rep Puanı: 3
Teşekkürler: 0
0 Mesajına, 0 Teşekkür edildi.
Kişisel Bilgileri: v
Yorum: #5
Konu Tarihi: 10.02.2014 14:55
(07.02.2014 20:10)geyikomet Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Hocam benim tablette polypad romu var acaba program cihazi hilevel olarak gorurmu ?

Muhtemelen seninkini PolyPad olarak görür ama farketmez ne olarak gördüğü. Önemli olan işlevi. Göz kırpma
Ama kameram da tam çalışsın diyorsan buradaki ROM'u yüklemeni tavsiye ederim.

My
Alıntı:HAYATIN TA KENDİSİNDEN ALINMIŞTIR
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
geyikomet
Yeni Üye
*
Üye Grubu
user avatar
Durum: Çevrimdışı
Konu Sayısı: 2
Yorum Sayısı: 11
Üyelik Tarihi: 13.12.2013
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 0
0 Mesajına, 0 Teşekkür edildi.
Kişisel Bilgileri: v
Yorum: #6
Konu Tarihi: 10.02.2014 22:13
Çok tesekkurler Süper Bu arada diger romları ne zaman paylasirsiniz.Sahsen bu romu yuklemeye korkuyorum halenKafası Karışmış
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
dreamersx
Acemi - Meraklı
*
Üye Grubu
user avatar
Durum: Çevrimdışı
Konu Sayısı: 1
Yorum Sayısı: 32
Üyelik Tarihi: 30.04.2013
Rep Puanı: 3
Teşekkürler: 0
0 Mesajına, 0 Teşekkür edildi.
Kişisel Bilgileri: v
Yorum: #7
Konu Tarihi: 11.02.2014 00:02
(Bu konu en son: 11.02.2014 Tarihinde, Saat: 00:07 düzenlenmiştir. Düzenleyen: dreamersx.)
(09.02.2014 22:27)highc Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  hacım agac olduk tablete bi format atacagız beklioruz vesselam Gülümseme
Kusura bakma beklettim biraz. İşler güçler biraz yoğun bu aralar. Fırsat buldukça devam ediyorum.

(10.02.2014 22:13)geyikomet Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Çok tesekkurler Süper Bu arada diger romları ne zaman paylasirsiniz.Sahsen bu romu yuklemeye korkuyorum halenKafası Karışmış

Önce şu DİRİLTME bölümümü tamamlayayım, durumu acil olanlar için. Bu romdan korkma en kötü ihtimalle PolyPad geri yüklersin beğenmezsen.

My
Alıntı:HAYATIN TA KENDİSİNDEN ALINMIŞTIR
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
highc
Yeni Üye
*
Üye Grubu
user avatar
Durum: Çevrimdışı
Konu Sayısı: 0
Yorum Sayısı: 2
Üyelik Tarihi: 05.02.2014
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 0
0 Mesajına, 0 Teşekkür edildi.
Kişisel Bilgileri: v
Yorum: #8
Konu Tarihi: 11.02.2014 02:20
(Bu konu en son: 11.02.2014 Tarihinde, Saat: 03:18 düzenlenmiştir. Düzenleyen: highc.)
RkBatchTool.exe işleminde Download Firmware Fail yazısı alıyorum çözümünü biliomusnuz
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
dreamersx
Acemi - Meraklı
*
Üye Grubu
user avatar
Durum: Çevrimdışı
Konu Sayısı: 1
Yorum Sayısı: 32
Üyelik Tarihi: 30.04.2013
Rep Puanı: 3
Teşekkürler: 0
0 Mesajına, 0 Teşekkür edildi.
Kişisel Bilgileri: v
Yorum: #9
Konu Tarihi: 13.02.2014 02:37
(Bu konu en son: 13.02.2014 Tarihinde, Saat: 02:39 düzenlenmiştir. Düzenleyen: dreamersx.)
(11.02.2014 02:20)highc Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  RkBatchTool.exe işleminde Download Firmware Fail yazısı alıyorum çözümünü biliomusnuz

Tabletin hangi durumdayken hangi aşamada bu uyarıyı alıyorsun. Biraz ayrıntı verirsen yardımcı olmaya çalışırım.

My
Alıntı:HAYATIN TA KENDİSİNDEN ALINMIŞTIR
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
picom
Yeni Üye
*
Üye Grubu
user avatar
Durum: Çevrimdışı
Konu Sayısı: 0
Yorum Sayısı: 2
Üyelik Tarihi: 06.03.2014
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 0
0 Mesajına, 0 Teşekkür edildi.
Kişisel Bilgileri: v
Yorum: #10
Konu Tarihi: 06.03.2014 19:29
hocam benim tablet açılıyor ama ayarlar kısmına girilemiyor bu nedenle USB Hata Ayıklama modunu açamıyorum ve anlatılan hiç bi işlemi başlatamıyorum bu durumda ne yapabilirim
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla

Yeni Yorum Gönder  Yeni Konu Gönder 

Konu Bağlantı Araçları
HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) Konusunun Linki Direkt Link
HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) Konusunun HTML Kodu HTML Link
HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) Konusu BBCode Linki BBCode Link
HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  HI-LEVEL HLV-T1001W Bölüm 1 - CWM (Gelişmiş Recovery Mod) basters 2 1,732 27.04.2016 01:29
Son Yorum: paradox
  Hi-Level T1001W Model Numarası Öğrenmek alveol 9 353 13.02.2016 04:17
Son Yorum: paradox
Resim [ Resmi Rom ] HI-LEVEL HLV-1001W Rom paradox 7 1,636 10.02.2016 02:54
Son Yorum: paradox
  HI-LEVEL HLV-T1001W Bölüm 2 - Root Yapma (Bilgisayar Olmadan) basters 13 2,350 09.02.2016 02:40
Son Yorum: paradox
  HI-LEVEL HLV-T1001W Bölüm 3 - CWM Rom (Özel Rom - Bilgisayar Olmadan Yükleme) basters 0 1,881 09.06.2014 23:25
Son Yorum: basters

Konu ile Alakalı Anahtar Kelimeler

HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) Rom, HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) Firmware, HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) Software, HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) Yazılım, HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) İnceleme, HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) Video, HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) Test, HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) Kutu İçeriği, HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) Karşılaştırma, HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) Tamir, HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) Servis, HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) Teknik Servis, HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) Yükleme, HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) Boot, HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) Recovery, HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) Mod, HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) Kernel, HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) Backup, HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) Restore, HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) Yedek, HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) Brick, HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) Unbrick, HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) Root, HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) Unroot, HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) 3G, HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) WiFi, HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) Wireless, HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) Ekran, HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) Dokunmatik, HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) Ters Dokunmatik, HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) Tablet, HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) Tool, HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) Custom, HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) Stock, HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) CWM, HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) Driver, HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) USB, HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) Kilit, HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) Desen, HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) Desen Kilidi, HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) Şifre, HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) Logo, HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) ADB, HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) Animation, HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) OTA, HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) Açılmıyor, HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) Touch, HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) Screen, HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) Yardım, HI-LEVEL HLV-T1001(W) Driver, Root ve Rom (Özel Rom) Güvenli Mod


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hızlı Menü: