default avatar Hoşgeldin, Ziyaretçi: Aşağıdaki form ve bağlantıları kullanarak sitemize giriş/kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 Şifremi Unuttum?  Yardım  Üye Ol Tarih: 10.12.2016, Saat: 06:04

[-]
Önemli Bilgilendirmeler - Lütfen Dikkatle Okuyunuz:


Tablet Piri uygulamamız güncellenmiştir.
Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet

Yazar Konuyu Başlatan: Titanium - Görüntüleme - Okunma Okunma Sayısı: 87 - Yorum Toplam Yorumlar: 0
Konu Kalitesi: % 0
Yeni Yorum Gönder  Yeni Konu Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Titanium
Yeni Üye
*
Üye Grubu
user avatar
Durum: Çevrimdışı
Konu Sayısı: 77
Yorum Sayısı: 78
Üyelik Tarihi: 26.04.2015
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 0
2 Mesajına, 2 Teşekkür edildi.
Kişisel Bilgileri: v
Yorum: #1
Konu Tarihi: 10.11.2015 03:491. Yunanistan

[Resim: TFpKg4c.png]

Sanırım bunların sebeplerini yazmama gerek yok. Ta Helen zamanından beri gözleri Anadolu'nun bu eşsiz topraklarında. Bir İzmir takıntısıdır gidiyor, tüm yemeklerimize ortak çıkıyorlar, almak istiyorlar falan. Belli ki bir kuyruk acıları, bir hazımsızlıkları var. Bunu yakın zamanda Kurtuluş Savaşı sırasında zaten iyiden iyiye gördük. Ellerinden gelse bizleri bir kaşık suda boğarlar, hal böyle olunca Türk milletinin soyunu kurutma çalışmalarında bir numaralı fail olarak görülmeleri son derece normal. Ancak Türk topraklarında gözü olan, dört koldan Türk düşmanlığı, serserilik peşinde koşan Yunanistan'a cevap için bu milletin gerektiğinde tavşanlar gibi sevişeceğini hepimiz biliyoruz. Onun için Yunanistan'a ve işbirlikçilerine diyoruz ki "Savaşma sen de seviş"


2. İsrail

[Resim: vSCzSZT.png]

Türk milleti üremesin diye elinden gelen her şeyi yapabilecek, güçlü bir çevreye, lobiye, teknolojiye sahip İsrail bu listenin 1 numarası da olabilirdi, ancak bölgesel durumlar sebebiyle bizlere ihtiyaç duyabileceği gerçeğini göz önüne alarak 2 numaraya koyduk. Fakat Ortadoğu ve dünya politikası uzmanlarımızla yaptığımız derin analizler bizi İsrail'in baş şüpheli olduğu gerçeğine götürüyor. Özellikle son 12 yıldır yaşadıklarımızı gözümüzün önüne getirince, yaylalarda, dağlarda yakalanan İsrailli profesörleri düşündükçe, Kırım Kongo hastalığını, kuş gribini falan aklımıza getirdikçe kafamızda flaşlar çakıyor. İsrail sadece Mavi Marmara gemisinde 9 vatandaşımızı katletmedi, tüm Türk milletinin canına kast etti, bizi yeryüzünden silmek, vadedilmiş topraklara çökmek istedi. Ama yok öyle yağma İlluminati bey, bu millet dölünün son damlasına kadar mücadelesini verir!


3. Ermenistan

[Resim: yZGoviE.png]

Bize olan kinlerini uzun uzun anlatmaya gerek yok. Belki işi halklara bıraksalar biz kucaklaşıp barışacağız ancak işin içine hükümetler girince sanki düşmanmışız gibi görünüyor. Bu sebeple Ermenistan Türk milletinin soyunu kurutmak isteyebilecek ülkeler listemize üçüncü sıradan giriş yapıyor. Uzun süreler boyunca Sovyetler Birliği bünyesinde kalan Ermenistan belki bu emeline ulaşmakta sıkıntılar çekti, ancak ne zaman ki bağımsızlığını ilan etti, diasporanın gücünü tam olarak arkasına aldı, Amerika'yı, Avrupa'nın türlü türlü ülkelerinin desteğini aldı, hop hemen doğum kontrol bazlı soy kurutma çalışmalarına başladı. Yazık bilmiyor ki bu millet soyu için iki damla sıvıyı esirgemez!


4. Almanya

[Resim: xUSktXt.png]

Yıllar yılı dost bildiğimiz, yenilince biz de yenilmiş sayıldığımız, Kurtuluş Savaşı'nda, Çanakkale'de bize destek olan, 3 milyondan fazla Türk'e ev sahipliği yapan, acı vatan Almanya'nın böyle bir şey yapabileceğine hiç ihtimal vermedik, vermek istemedik. Öyle ya, bir nesil Alman pornoları ile geliştirdi kendini, seksi onlardan öğrendi. Şimdi nasıl olur da o Almanlar bizim soyumuzu kurutmak isteyebilir? Her şey Türkiye'nin 3. köprü ve 3. havaalanı girişimleriyle başladı bizce, ardından yerli otomobil hamlesi, dünya otomotiv sektöründe söz sahibi olan Almanya'yı korkuttu. Maden kazalarında yılda bir kişiyi, o da kalp krizinden kaybeden Almanya, Türklerin madenlerde gözünü kırpmadan ölüme gitmesinden ürktü. Bunlar bizi ekmeğimizden eder dedi ve düğmeye bastı. Eyy Almanya bizde ölecek işçi, döllenecek döl fazla, var gerisini sen düşün!


5. Rusya

[Resim: lEKrIig.png]

Ruslardaki şu sıcak deniz sevdası bir türlü bitemedi. Bitemedikçe gözlerini bize diktiler. Çünkü tarih boyunca en kolay hedef, en sıcak deniz hep biz olduk onlar için. Bunun için zalim Esed'i desteklediler, bunun için Afganistan'a girdiler, Ukrayna ile bunun için savaşıyorlar. Neden Mersin'deki nükleer santral işi için Putin devrede? Neden ülkemize kadar geldi bu ayı boğan arkadaş hiç düşündünüz mü? Çünkü yıllardır el altında soyumuzu kurutmak isteyen Ruslar son çare olarak nükleer santrali görüyor. Çernobil faciasının nelere mal olabileceğini çok iyi bilen Ruslar, Türk milletinin soyunu kurutmak için bundan iyi bir yol olamaz deyip Türkiye'nin nükleer ihalesini yok paraya aldılar. Maliyeti kurtaracak mı? Bir milletin soyu tükenecekse onun değeri yoktur tabii ki. Bize 93 harbinde bile diz çöktüremediniz, şimdi mi çöktüreceksiniz? Biz sadece sevişme pozisyonu için diz çökeriz aklına yaz bunu Putin Efendi!


6. İngiltere

[Resim: 9PBHdi3.png]

Belki de listemizdeki en sinsi devlet. Hiçbir zaman kendini ortaya atmıyor, sürekli bir dost ayakları, sürekli bir imparatorluk tavırları, kraliçeler falan derken kimsenin aklına bu aziz milletten kuşkulanmak gelmiyor. Ama sırf Rooney'in tipi bile bunların neler yapabileceğinin ipuçlarını veriyor bize. Yıllar yılı izlediği sömürge politikası, insanlara ettiği zulüm, üzerinde güneş batmayan imparatorluk mavralarıyla dünyanın kanına giren bu İngilizler, hiç çekinmeden Türk milletinin soyunu kurutma çalışmalarına da alttan destek vermiştir, veriyordur, verecektir. Ne demişler, görünen düşmanımdan daha çok sinsi dostumdan korkarım, işte İngilizler bu sinsi dost oluyor. Bizzat ölümsüz kraliçe Elizabeth'in emriyle, Türk milletinin soyunu kurutmak için bedava prezervatif bile dağıtmış olabilirler.


7. Amerika Birleşik Devletleri

[Resim: mNH8H90.png]

Amerika'nın dostu yoktur, çıkarları vardır. Bir devlet düşünün ki, bütün politikasını tefeci gibi çıkarlar üzerine kurmuş olsun. Daha dün dost olduğu ile bugün çıkarlar uyuşmadı diye kanlı bıçaklı olsun, gözünü dahi kırpmadan, sırf ders vermek için bir milletin üzerine tepeden atom bombaları yağdırsın... İşte Amerika budur, bugün size dost görünür, hop Ahmet, sen de gelsene lan! diye arkanızdan seslenir, yarın çıkarlarına ters düştünüz diye soyunuzu kurutmaya girişir. Kabul edelim ki soyumuzu kurutmak istese bunu en kolay yoldan yapabilecek ülke Amerika, elinde buna yönelik tüm silahları mevcut. Hal böyle olunca listemizde 7. sırada olsa da aslında gönüllerin birincisi Amerika. Çünkü kendisi olmasa bile, bu işi yaptıracağı piyonları çok. Senin piyonunu da giberiz ey Amerika!


8. Çin

[Resim: OnLrmOi.png]

Son zamanlarda ellerinde tuttukları müthiş ekonomik güç ile atağa kalkan Çin'in bu listede olmaması düşünülemezdi. İstiyorlar ki bütün dünya Çinli olsun, ortalık Çinliden geçilmesin. Böyle bir politika, böyle bir düşünce olabilir mi? Sen önce günlük bir dolara çalıştırdığın bebelerin hesabını ver Çin efendi, sonra başkalarının soyunu kurutmak için çalışmalar yaparsın. Sırf bu amaç uğruna sekiz saatlik çalışmalarına 1 dolar verdiğin çocuklara ürettirdiğin prezervatifleri yok paraya bize satıyorsun. Neden? Çok mu iyisin? Hayır sen soy kurutucusun. Sana Çin Seddini yaptıran millete karşı kinin bitmedi, sana diz çöktüren, korkudan titreten bu millet, bugün 1.5 milyar insan olsan da yine Çin Seddini kurdurtur oraya. Ya sen Çin Seddi yaparsın ya da biz çadırı kurarız... Anlıyorsun ya...


9. Araplar

[Resim: 9vcTR8p.png]

Tek tek ülke olarak saymak istemediğim için "Araplar" başlığı altında topladım. Arabistan'ından, Katar'ına, BAE'sinden, Kuveyt'ine kadar hepsinin ta Osmanlı'dan bu yana bize kin güttükleri bir gerçek. Arabistanlı Lawrence olaylarına hiç girmek istemiyorum, kim kışkırttı, kim dürttü bilemem ama ellerinde müthiş bir ekonomik güç bulunan şeyhlerin, kralların, vs. Türklerin soyunun kurumasını istediğinden adım gibi eminim. Çünkü tek Müslüman onlar, onlara göre biz Müslümanlığı yanlış yaşıyoruz. Lüks içinde, sefahat içinde yuvarlanmak varken, ne diye bizim gibi laik ülkeler işi bulandırıyor ki? Neyse işin özü Araplar da bizim soyumuzu kurutma konusunda büyük çabalar içinde. Arkalarında Amerika'nın, İngiltere'nin olduğunu söylemek sanırım saflık olmaz.


10. Fransa

[Resim: ZKFcGY4.png]

İngiliz'i, Alman'ı, Amerikan'ı çalışır da Fransız'ı eksik kalır mı? Kalmaz tabi. Aslında bir amaçları, bir hedefleri yok sırf akranları bulaşıyor diye dışarıda kalmamak için soy kurutma işine girenlerden. Ellerinde pek bir güçleri de yok işte ellerinden geldiğince, oradan buradan, ona buna destek vererek uğraşıyorlar. Mitterand zamanında çok daha aktif oldukları bir gerçek ama Chirac'tan sonra biraz yavaşladılar, Sarkozy ile tekrar atılım yapmak istediler ancak Hollande ile tekrar geride kalmayı tercih ettiler. Şu aralar aramızda pek bir sorun yok gibi görünse de, hatta geçenlerde Hollande ülkemize bile gelmiş olsa, yine de arka planda bazı uygulamaların çalıştığından adım gibi eminim. Ey Fransa, ayağını denk al Peugeot'ların egzozunu gibtirtme bize.
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla

Yeni Yorum Gönder  Yeni Konu Gönder 

Konu Bağlantı Araçları
Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet Konusunun Linki Direkt Link
Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet Konusunun HTML Kodu HTML Link
Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet Konusu BBCode Linki BBCode Link
Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Konu ile Alakalı Anahtar Kelimeler

Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet Rom, Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet Firmware, Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet Software, Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet Yazılım, Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet İnceleme, Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet Video, Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet Test, Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet Kutu İçeriği, Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet Karşılaştırma, Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet Tamir, Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet Servis, Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet Teknik Servis, Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet Yükleme, Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet Boot, Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet Recovery, Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet Mod, Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet Kernel, Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet Backup, Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet Restore, Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet Yedek, Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet Brick, Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet Unbrick, Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet Root, Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet Unroot, Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet 3G, Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet WiFi, Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet Wireless, Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet Ekran, Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet Dokunmatik, Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet Ters Dokunmatik, Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet Tablet, Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet Tool, Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet Custom, Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet Stock, Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet CWM, Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet Driver, Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet USB, Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet Kilit, Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet Desen, Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet Desen Kilidi, Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet Şifre, Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet Logo, Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet ADB, Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet Animation, Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet OTA, Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet Açılmıyor, Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet Touch, Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet Screen, Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet Yardım, Türklerin Soyunu Kurutmak İsteyebilecek 10 Devlet Güvenli Mod


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hızlı Menü: